Vítejte v Mozaice…

Jsme inovativní vzdělávací a volnočasové centrum pro děti a dospělé a pro kurzy osobního rozvoje. Věříme, že lidé budující a propojující komunity, hrají zásadní roli při zachování tradic a kultury laskavosti ve společnosti.

Chceme děti naučit, že láska je uvnitř každého z nás a že štěstí nenajdou v obchodních centrech nebo u počítačových her, protože to je jen únik z reality. Chceme dětem i dospělým ukázat, Že každý z nás může být úspěšný, když vystoupí ze své komfortní zóny a nebude mít strach ukázat, co v něm je!

Pojďme spolu tvořit budoucnost

Hledáme Šikovné i pomocné ruce, které by se rády zapojily v budování této magické zahrady.

PODPOŘTE NÁS

Transparentní ÚČET MOZAIKA:
6086643329/0800

Mozaika Team

Marcela: Maminka dvou dětí, překladatelka a dobrodružka, která procestovala celý svět. Má bohaté zkušenosti z waldorfskou komunitou na Novém Zélandu, na kterém poslední léta Žila. Mimo jiné dělala překladatelku v Německu pro ministerstvo zahraničí. Umí výborně německy i anglicky. Při výchově na děti mluví dvoujazyčně. Léta pracovala v účetnictví. Má dostatek zkušeností z různých oblastí. „Tento projekt je mým posláním, chci vytvořit prostor pro děti i dospělé, kde by mohli u vchodu z ramenou sejmout stres a cítit se dobře. Chci vytvořit prostor, kde by lidé vnímali, co je skutečný život.“

David: Prakticky a rozumově založený muž, který se práce nebojí. Má velmi hezký vztah k přírodě a dětem. Procestoval svět a po návratu do Česka pracuje jako IT u mezinárodní společnosti. Je neoddělitelnou součástí našeho týmu jako důležitý mužský prvek a zároveň náš IT, který zastřešuje běh našich webových stránek, které právě vznikají.

Adresa

Jurta Lutopecny
767 01 Lutopecny

Mobil

+420 704 051 802 – Marcela
+420 704 051 803 – David

Mozaika – Vzdělávací a volnočasové centrum z.s.
ičo: 08382344

Kudy k nám a možnosti parkování: